Εκπαιδευτικό Υλικό

Εκπαιδευτικό Υλικό Γ' Τάξης

Μονάδα Ειδικής Εκπαίδευσης

Σημειώσεις :
1. Οι Μαθητές μπορουν να κατεβάσουν επαναληπτικές ασκήσεις στους πιο πάνω συνδέσμους.
     ( Αν σε περίπτωση κάποια αρχεία δεν μπορουν να ανοίξουν , μπορούν να χρησιμοποιήσουν
      τα πιο κάτω προγράμματα  ή να στείλουν email στο: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. )
2. Οι μαθητές μπορουν να επικοινωνήσουν με τους καθηγητές τους για απορίες και για υποβολή εργασιών
     στο σύνδεσμο:  Λίστα Καθηγητών (emails)  201-2022
3.  Οι μαθητές πρέπει να έχουν την συγκατάθεση του γονέα/κηδεμόνα για την επικοινωνία μέσω email για παραλαβή και αποστολή
     υλικού. Αν οι μαθητές δεν έχουν email να δημιουργήσουν ένα μόνο για αυτό το σπόπό του εκπαιδευτικού υλικου.
4. Για τεχνικούς  λόγους διόρθωσης είναι προτιμότερο οι μαθητές να χρησιμοποιούν την Microsoft Word.

Χρήσιμα εργαλέια:
1. Αρχεία ZIP -->  winrar zip ή 7zip7ziplogo